KONST / Litografier / Litografi 16894386

nr 1689 4386

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Litografi, Bro i vinterlandskap. Signerad, numrerad 34/360, daterad -81 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm

måndag 24 mars 2025
kl 18:26:29

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger